Ewelina Reczkowska

Ewelina Reczkowska

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na wydziałach: Nauk Ekonomicznych – kierunek Zarządzanie – Rachunkowość i zarządzanie finansami, Prawa i Administracji – kierunek Administracja, Humanistycznym – kierunek Historia.

Ukończyła studia podyplomowe z Rachunkowości i controlingu. W trakcie swojej kariery zawodowej odbyła niezliczoną ilość szkoleń i kursów z tematyki księgowości, podatków, kadr i płac, zarządzania oraz prawa. W 2018 roku zdobyła stopień Głównego Księgowego w Stowarzyszeniu Księgowych, a w 2021 ukończyła Kurs Przygotowawczy dla Ekspertów, Księgowych i Doradców Podatkowych.

Z biurem jest związana od 2011 roku. Posiada wieloletnie doświadczenie w obszarze księgowości, kadr i płac oraz ubezpieczeń społecznych. Specjalizuje się w pełnej księgowości oraz sprawozdawczości finansowej jako główna księgowa. Od początku swojej kariery zawodowej doskonali umiejętności zarządzania Pracownikami oraz organizacji pracy biura na stanowisku kierownika. Doświadczenie w biznesie nabyła pełniąc funkcje członka zarządu, prokurenta oraz członka rady nadzorczej.

W codziennej pracy wspiera przedsiębiorców na wielu płaszczyznach ich biznesu. Stawia na profesjonalizm i kompleksowość. Lubi podejmować nowe wyzwania.

GEMBICKA-WILK CONSULTING TAX & LAW

Nasze doświadczenie

21

lat
działalności

250

klientów
biura

26

specjalistów
i ekspertów

4000

pracowników
obsłużonych kadrowo

Zostań
naszym Klientem

Kontaktujesz się z nami

Przygotowujemy dla Ciebie ofertę.

Podpisujemy umowę oraz pełnomocnictwa.

Przydzielimy Ci dedykowaną księgową/ego oraz specjalistę od płac.

Bierzemy na siebie Twoje rozliczenia, a Ty nareszcie zajmujesz się własnym biznesem.