Elżbieta Jankowska

Elżbieta Jankowska

Jest wieloletnim praktykiem, jej wiedzę potwierdzają zdobyte certyfikaty kwalifikacji w zawodzie „Prowadzenie rachunkowości” oraz „Rozliczanie wynagrodzeń i danin publicznych”. Aktualnie studentka studiów inżynierskich. Swoją wiedzę stale aktualizuje i wzbogaca szeregiem szkoleń i kursów kierunkowych. Podczas swojej pracy bacznie śledzi zmieniające się przepisy i sprawnie wprowadza je w praktyce.

Elżbieta Jankowska współpracuje z naszym biurem od 2017 roku. Specjalizuje się w rozliczaniu Podatkowej Książki Przychodów i Rozchodów oraz Ewidencji ryczałtowej. W codzienne pracy z przyjemnością zajmuje się obowiązkami związanymi z rozliczaniem jednoosobowych działalności gospodarczych oraz spółek cywilnych, jawnych i partnerskich.

Jedna z prekursorek procesu automatyzacji i elektronizacji pracy naszego biura, która chętnie służy pomocą w tym zakresie naszym Klientom. Szczególnie interesuje się tematem podstaw do wyliczenia składki zdrowotnej, przy którym ściśle współpracuje ze specjalistkami z działu kadrowo-płacowego.

GEMBICKA-WILK CONSULTING TAX & LAW

Nasze doświadczenie

21

lat
działalności

250

klientów
biura

26

specjalistów
i ekspertów

4000

pracowników
obsłużonych kadrowo

Zostań
naszym Klientem

Kontaktujesz się z nami

Przygotowujemy dla Ciebie ofertę.

Podpisujemy umowę oraz pełnomocnictwa.

Przydzielimy Ci dedykowaną księgową/ego oraz specjalistę od płac.

Bierzemy na siebie Twoje rozliczenia, a Ty nareszcie zajmujesz się własnym biznesem.