Monika Węgrzynowska

Monika Węgrzynowska

Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Nauk Ekonomicznych Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie. Posiada dyplom magistra kierunku „Zarządzanie i Marketing” zdobyła w 2007.

Od stycznia 2020 r. jest certyfikowanym Specjalistą ds. Kadr i Płac, nieustannie podnosi swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w licznych szkoleniach i kursach kierunkowych w zakresie szeroko rozumianych kadr i płac.

Jej największym osiągnięciem zawodowym jest przeprowadzenie skutecznego i zgodnego z prawem procesu zwolnień grupowych, któremu przewodniczyła. Jest osobą otwartą, umiejącą odnaleźć się w sytuacjach trudnych, wymagających podejmowania szybkich i trafnych decyzji. Specjalizuje się w obsłudze dużych przedsiębiorstw.

Jest specjalistą ds. kadr i płac w naszym biurze oraz administruje kadrami i płacami klientów, aby mogli oni skupić się na realizacji zamierzonych celów biznesowych. W jej gestii leży min. rozliczanie czasu pracy, naliczanie wynagrodzeń, prowadzenie rozliczeń podatkowo-składkowych oraz reprezentowanie naszych klientów podczas kontroli i inspekcji z takich instytucji, jak PIP, ZUS.

GEMBICKA-WILK CONSULTING TAX & LAW

Nasze doświadczenie

21

lat
działalności

250

klientów
biura

26

specjalistów
i ekspertów

4000

pracowników
obsłużonych kadrowo

Zostań
naszym Klientem

Kontaktujesz się z nami

Przygotowujemy dla Ciebie ofertę.

Podpisujemy umowę oraz pełnomocnictwa.

Przydzielimy Ci dedykowaną księgową/ego oraz specjalistę od płac.

Bierzemy na siebie Twoje rozliczenia, a Ty nareszcie zajmujesz się własnym biznesem.