Katarzyna Buza

Katarzyna Buza

Absolwentka Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego na Wydziale Prawa i Administracji na kierunku Administracja. W czerwcu 2023 roku z uzyskała tytuł magistra Ekonomii o specjalizacji „Finanse, Bankowość i Ubezpieczenia”.

Przygodę z kadrami i płacami rozpoczęła w trakcie studiów podejmując w 2021 roku staż w naszym biurze. Młoda, ambitna osoba z chęcią podejmująca nowe wyzwania w pracy. Od 2022 roku obejmuje samodzielne stanowisko Specjalisty ds. Kadr i Płac. Nieustannie szlifuje swoje umiejętności i podnosi poziom kwalifikacji zawodowych poprzez szereg szkoleń i kursów, obecnie studentka Akademii Mistrzostwa Kadrowo-Płacowego Moniki Smulewicz – HR na Szpilach.

Odpowiada za kompleksową obsługę kadrowo-płacową klientów Biura w tym min. za sporządzanie umów pracowniczych, rozliczanie czasu pracy, urlopów i zasiłków oraz naliczanie składek ZUS przedsiębiorców.
Najciekawszym obszarem z zakresu wykonywanych obowiązków specjalisty ds. kadr i płac wg. niej są ubezpieczenia społeczne. O funkcjonowaniu ubezpieczeń społecznych w systemie prawa mogła by czytać bez końca.

GEMBICKA-WILK CONSULTING TAX & LAW

Nasze doświadczenie

21

lat
działalności

250

klientów
biura

26

specjalistów
i ekspertów

4000

pracowników
obsłużonych kadrowo

Zostań
naszym Klientem

Kontaktujesz się z nami

Przygotowujemy dla Ciebie ofertę.

Podpisujemy umowę oraz pełnomocnictwa.

Przydzielimy Ci dedykowaną księgową/ego oraz specjalistę od płac.

Bierzemy na siebie Twoje rozliczenia, a Ty nareszcie zajmujesz się własnym biznesem.